Kesintisiz Güç Kaynağı ( UPS ) firmaları

Untitled-4

Rekabetin dozu arttıkça, üretim ve hizmet süreçlerinde de enerjiye ihtiyaç artıyor. Elektrikli cihazların kullanıldığı her sektörlerde 1 dakikalık bir enerji kaybı bile telafi edilemez sonuçlara neden olabiliyor. İşte tam bu noktada da KGS ENERJİ kesintisiz güç kaynakları kurum ve kuruluşların imdadına yetişiyor.

7/24 TEKNİK SERVİS HİZMETİ  SUNUYOR
Uzun yıllardır büyüme serüveninin temel yapı taşını ise müşteri memnuniyeti oluşturuyor.  Kgs Enerji avantajını verdiği hizmete de yansıtıyor. Nasıl mı? Müşteri kesintisiz güç kaynağı ile ilgili herhangi bir şeye ihtiyaç duyduğunda, KGS bunu tasarım gücüyle birleştirip, ihtiyaca uygun çözüm olarak sunuyor. Sadece ürünlerin değil hizmetin de Türkiye sathına yayılmış teknik servis ağıyla 7/24 kesintisiz sunulması birini öncelik olarak dikkat çekiyor.

KGS , destek hizmetlerini güvenilir ve hızlı şekilde sağlamak için ciddi çalışmalara imza atıyor. Ayrıca geliştirdikleri özel bir yazılım sayesinde müşterilerinin tüm cihazlarını takip edip, taleplerine hızlı bir şekilde geri dönüş sağlıyor. Öte yandan, portföyündeki tüm cihazlar, satıştan sevkiyata olan süreçte birçok kalite kontrolden ve testlerden geçiyor. Kalite yönetim sistemlerini uygulayan ve sürekli geliştirme, iyileştirme felsefesini benimsemiş profesyonel kadrosuyla sektörünün önde gelen firması olan KGS, ligdeki birinciliğini korumayı esas alıyor.